Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 5705157029533
Pris fra 72,82 krtil 87 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,18 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.82 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris K5 Overgang 32X1" M/Np
72,82 kr
Til butik
Tigris K5 Overgang 32X1" M/Np billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157029533
Varenr.: 8015042183490
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 lige overgang 32mmx1" nippel
80 kr
Til butik
Tigris k5 lige overgang 32mmx1" nippel billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5705157029533
Varenr.: 0204201786
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 lige overgang 32 mm x 1 nippel
86 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
87 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk72,82 kr72,82 krKøb
2MaintainIt80 kr80 krKøb
3CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
4Elvvs.dk87 kr87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 171 dage. Laveste pris i perioden er 67,64 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 72,82 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202672,82 kr
27. maj 202672 kr
26. maj 202672,82 kr
25. maj 202672 kr
23. maj 202672,82 kr
22. maj 202672 kr
20. maj 202672,82 kr7,18 kr (9%)
19. maj 202680 kr7,18 kr (10%)
8. maj 202672,82 kr2,18 kr (3%)
28. apr. 202675 kr8 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret