Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 5705157029045
Pris fra 38 krtil 47 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
38 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Diverse varer
EAN: 5705157029045
Varenr.: 2702623
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris K5 Overgang 20X3/4" M/Np
39,14 kr
Til butik
Tigris K5 Overgang 20X3/4" M/Np billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157029045
Varenr.: 8015041921346
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 lige overgang 20mmx3/4" nippel
43,75 kr
Til butik
Tigris k5 lige overgang 20mmx3/4" nippel billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 5705157029045
Varenr.: 0204201537
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 lige overgang 20 mm x 3/4 nippel
47 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk38 kr38 krKøb
2Billigelogvvs.dk39,14 kr39,14 krKøb
3MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202638 kr1,14 kr (3%)
24. maj 202639,14 kr1,14 kr (3%)
8. maj 202638 kr1 kr (3%)
6. maj 202637 kr2,14 kr (5%)
5. maj 202639,14 kr2,14 kr (6%)
24. apr. 202637 kr
23. apr. 202637,56 kr
24. mar. 202637 kr
23. mar. 202637,56 kr
20. mar. 202637 kr1,75 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret