Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 4026294919282
Pris fra 77,88 krtil 88,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10,87 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70,29 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tigris K5 dækvinkel 20x1/2"
77,88 kr
Til butik
Tigris K5 dækvinkel 20x1/2" billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294919282
Varenr.: 15914441310543
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
79 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Diverse varer
EAN: 4026294919282
Varenr.: 2702640
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN Wain Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2 muffe
81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 dækvinkel 20mmx1/2"
86,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
88,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN77,88 kr77,88 krKøb
2Elvvs.dk79 kr79 krKøb
3CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
4MaintainIt86,25 kr86,25 krKøb
5vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 70,29 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 77,88 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Wavin Tigris K5 dækvinkel 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202677,88 kr1,88 kr (2%)
29. maj 202676 kr1 kr (1%)
26. maj 202675 kr1 kr (1%)
25. maj 202674 kr3,88 kr (5%)
24. maj 202677,88 kr3,88 kr (5%)
10. maj 202674 kr
9. maj 202673,24 kr2,95 kr (4%)
7. maj 202670,29 kr3,71 kr (5%)
6. maj 202674 kr3,71 kr (5%)
23. apr. 202670,29 kr2,71 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret