Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 4026294918568
Pris fra 59 krtil 70 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 25. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
59 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Diverse varer
EAN: 4026294918568
Varenr.: 2702602
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris K5 Overgangsvinkel 20X1/2" M/Mf
60,9 kr
Til butik
Tigris K5 Overgangsvinkel 20X1/2" M/Mf billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 4026294918568
Varenr.: 8015042445634
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgangsvinkel 20x1/2" med muffe
61,16 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgangsvinkel 20x1/2" med muffe billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294918568
Varenr.: 15843019358543
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN TIGRIS K5 OVERGANGSVINKEL 20X1/2 M/MF
63 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgangsvinkel 20 mm x 1/2" (ca. 21 mm), 90, med muffe
64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris k5 overgangsvinkel 20x1/2" m/mf
67,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk59 kr59 krKøb
2Billigelogvvs.dk60,9 kr60,9 krKøb
3EL-GROSSISTEN61,16 kr61,16 krKøb
4CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
5WATTOO.DK64 kr64 krKøb
6MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
7vvsfittings.dk70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 20 mm x 1/2''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202659 kr1 kr (2%)
25. maj 202658 kr2,9 kr (5%)
24. maj 202660,9 kr2,9 kr (5%)
6. maj 202658 kr2,9 kr (5%)
5. maj 202660,9 kr2,9 kr (5%)
24. apr. 202658 kr
23. apr. 202658,45 kr
24. mar. 202658 kr
23. mar. 202658,45 kr
20. mar. 202658 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret