Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinEludstyrEAN: 4026294918599
Pris fra 104 krtil 127,24 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 23,24 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,3 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
104 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1´´. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Diverse varer
EAN: 4026294918599
Varenr.: 2702504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Presvinkel Tigris K5 32mm - 1'' m/muffe
112 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgangsvinkel 32 mm x 1" (ca. 34 mm), 90, med muffe
113 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
122,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgangsvinkel 32x1" med muffe
127,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk104 kr104 krKøb
2CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
3WATTOO.DK113 kr113 krKøb
4vvsfittings.dk122,5 kr122,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN127,24 kr127,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 97,3 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wavin Tigris K5 vinkel med muffe 32 mm x 1''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026104 kr1 kr (1%)
25. maj 2026103 kr9 kr (8%)
24. maj 2026112 kr9 kr (9%)
9. maj 2026103 kr5,7 kr (6%)
7. maj 202697,3 kr1,7 kr (2%)
6. maj 202699 kr1,7 kr (2%)
21. mar. 202697,3 kr1,7 kr (2%)
20. mar. 202699 kr1,7 kr (2%)
17. mar. 202697,3 kr1,7 kr (2%)
16. mar. 202699 kr1,7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret