Gå til hovedindhold

Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

WavinEludstyrEAN: 5708525615543
Pris fra 3.878 krtil 4.701,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 823,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3878 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 6 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
3.878 kr
Til butik
Wavin Midishunt 6 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe billede

Produktinformation

Wavin Mini/Midishunt benyttes til styring af fremløbstemperaturen i gulvvarmeanlæg. Wavin Mini/Midishunt leveres med: Kapilarrørstermostat til styring af fremløbstemperatur Fordelerrør m/koblingssæt f/Ø20 mm Pex-/PE RT rør Automatisk luftudlader Isolering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Wavin Gulvvarme
EAN: 5708525615543
Varenr.: 2795397
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe
3.926 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Minishunt - Grundfos pumpe og fordelerrr, 6 kredse til 150 m
4.099 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 6 kredse
4.199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN MIDISHUNT 6,ISOL,UPM3HY 15-70 PUMP
4.402,3 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 6 kredse
4.505 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin midishunt 6,isol,upm3hy 15-70 pump
4.701,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.878 kr3.878 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.926 kr3.926 krKøb
3WATTOO.DK4.099 kr4.099 krKøb
4CompletVVS4.199 kr4.199 krKøb
5EL-GROSSISTEN4.402,3 kr4.402,3 krKøb
6BilligVVS DK4.505 kr4.505 krKøb
7MaintainIt4.701,25 kr4.701,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

PriceData har fulgt prisen på Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.878 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 4.004 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.910 kr.

Den nuværende pris på 3.878 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Wavin Midishunt 6kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.878 kr48 kr (1%)
16. maj 20263.926 kr78 kr (2%)
15. maj 20264.004 kr78 kr (2%)
16. apr. 20263.926 kr10 kr (0%)
15. apr. 20263.916 kr38 kr (1%)
1. apr. 20263.878 kr38 kr (1%)
31. mar. 20263.916 kr38 kr (1%)
15. mar. 20263.878 kr38 kr (1%)
14. mar. 20263.916 kr38 kr (1%)
21. feb. 20263.878 kr49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret