Gå til hovedindhold

Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

WavinEludstyrEAN: 5708525615529
Pris fra 3.406 krtil 5.065 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.659 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3406 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 5 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
3.406 kr
Til butik
Wavin Midishunt 5 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe billede

Produktinformation

Wavin Midishunt til 5 gulvvarmekredse. Fuldisoleret til 20mm Pex/PE RT Monteret med 1. Grundfos UPM3 Hybrid cirkulationspumpe 2. Kapilarrørstermostat til styring af fremløbstemperatur 3. Fordelerrør m/koblingssæt f/Ø20 mm Pex-/PE RT rør (Alupex omløbere e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5708525615529
Varenr.: 2795524
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe
3.708 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Minishunt - Grundfos pumpe og fordelerrr, 5 kredse til 125 m
3.899 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 5 kredse
3.899 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 5 kredse
3.949 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN MIDISHUNT 5,ISOL,UPM3HY 15-70 PUMP
4.141,28 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 5 kredse
4.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin midishunt 5,isol,upm3hy 15-70 pump
4.422,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Midishunt 5 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
5.065 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.406 kr3.406 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.708 kr3.708 krKøb
3WATTOO.DK3.899 kr3.899 krKøb
4CompletVVS3.899 kr3.899 krKøb
5BilligVVS DK3.949 kr3.949 krKøb
6EL-GROSSISTEN4.141,28 kr4.141,28 krKøb
7LavprisVVS4.299 kr4.299 krKøb
8MaintainIt4.422,5 kr4.422,5 krKøb
9vvsfittings.dk5.065 kr5.065 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

PriceData har fulgt prisen på Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.406 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.665 kr.

Den nuværende pris på 3.406 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Wavin Midishunt 5kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.406 kr531 kr (13%)
26. maj 20263.937 kr38 kr (1%)
25. maj 20263.899 kr200 kr (5%)
11. maj 20263.699 kr73 kr (2%)
9. maj 20263.772 kr73 kr (2%)
16. apr. 20263.699 kr10 kr (0%)
15. apr. 20263.689 kr110 kr (3%)
1. apr. 20263.579 kr110 kr (3%)
31. mar. 20263.689 kr110 kr (3%)
15. mar. 20263.579 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret