Gå til hovedindhold

Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

WavinEludstyrEAN: 5708525615468
Pris fra 2.977 krtil 3.482,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 505,5 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.795 kr 27. maj

Sammenlign priser på Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2977 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe
2.977 kr
Til butik
Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 10241517
EAN: 5708525615468
Varenr.: 20880453
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Minishunt - Grundfos pumpe og fordelerrr, 2 kredse til 50 m
3.079 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 2 kredse
3.169 kr
Til butik
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 2 kredse billede

Produktinformation

Midishunten anvendes til styring af fremløbstemperaturen typisk i forbindelse med et mindre gulvvarmeanlæg, max. 110 m2 og en kredslængde på max. 120 m.Midishunten leveres som standard med tilslutninger for frem og retur fra venstre, og med fordelerrørene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5708525615468
Varenr.: 466221802
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 2 kredse
3.199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 2 med isolering
3.261,2 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 2 kredse
3.305 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Midishunt 2 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
3.389 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin midishunt 2,isol,upm3hy 15-70 pump
3.482,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.977 kr2.977 krKøb
2WATTOO.DK3.079 kr3.079 krKøb
3LavprisVVS3.169 kr3.169 krKøb
4CompletVVS3.199 kr3.199 krKøb
5EL-GROSSISTEN3.261,2 kr3.261,2 krKøb
6BilligVVS DK3.305 kr3.305 krKøb
7Elvvs.dk3.389 kr3.389 krKøb
8MaintainIt3.482,5 kr3.482,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe

PriceData har fulgt prisen på Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.795 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 3.136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.888 kr.

Den nuværende pris på 2.977 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wavin Midishunt 2kreds ,Isoleret, Med Grundfos UPM3Hybrid 15-70 pumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.977 kr78 kr (3%)
28. maj 20262.899 kr104 kr (4%)
27. maj 20262.795 kr341 kr (11%)
26. maj 20263.136 kr57 kr (2%)
25. maj 20263.079 kr123 kr (4%)
21. maj 20262.956 kr57 kr (2%)
11. maj 20262.899 kr57 kr (2%)
9. maj 20262.956 kr57 kr (2%)
16. apr. 20262.899 kr10 kr (0%)
15. apr. 20262.889 kr94 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret