Gå til hovedindhold

Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende

WavinAfløbEAN: 4026294950544
Pris fra 69,16 krtil 76,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7,09 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62,3 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.16 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin AS+ reduktion 110x75 exc.
69,16 kr
Til butik
Wavin AS+ reduktion 110x75 exc. billede

Produktinformation

Wavin AS+ er ultimativt det mest støjdæmpende afløbssystem til etagebyggeri eller andre steder, hvor der stilles krav til afløbssystemets støjniveau. Specifikationer, Wavin AS+: Materiale: PP-M (Materialeforstærket PP). Farve: Lys grå (RAL 7035). Dimensio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294950544
Varenr.: 15843984933199
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin AS+ reduktion 110x75 ekskl.
71 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin AS+ reduktion stjdmpende, 110 x 75 mm, hvid
72 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende
76,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN69,16 kr69,16 krKøb
2CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
3WATTOO.DK72 kr72 krKøb
4vvsfittings.dk76,25 kr76,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende

PriceData har fulgt prisen på Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende i 111 dage. Laveste pris i perioden er 62,3 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 69,16 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Wavin AS+ PP-M reduktion 110/75 mm. Hvid. Støjdæmpende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202669,16 kr1,84 kr (3%)
23. maj 202671 kr1,84 kr (3%)
21. maj 202669,16 kr1,84 kr (3%)
9. maj 202671 kr8,7 kr (14%)
7. maj 202662,3 kr7,7 kr (11%)
6. maj 202670 kr7,7 kr (12%)
23. apr. 202662,3 kr3,7 kr (6%)
22. apr. 202666 kr3,7 kr (6%)
19. apr. 202662,3 kr3,7 kr (6%)
18. apr. 202666 kr3,7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret