Gå til hovedindhold

Nordisk Wavin Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende

Nordisk WavinAfløbEAN: 4026294949562
Pris fra 255 krtil 325 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin AS+ bøjning 160x87° - PP-M
255 kr
Til butik
Wavin AS+ bøjning 160x87° - PP-M billede

Produktspecifikationer

Kategori: Støjdæmpende afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 3079962
EAN: 4026294949562
Varenr.: 5859303
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende
285 kr
Til butik
Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende billede

Produktinformation

Wavin AS+ er ultimativt det mest støjdæmpende afløbssystem til etagebyggeri eller andre steder, hvor der stilles krav til afløbs-systemets støjniveau.Den patenterede blå EPDM pakning kræver ikke smøremiddel og pakningens design garanterer en lækagefri ins...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Bøjninger 87,0gr.
EAN: 4026294949562
Varenr.: 183384160
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin AS+ bjning, stjdmpende, 160 mm, 87, hvid
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb
2vvsfittings.dk285 kr285 krKøb
3WATTOO.DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende

PriceData har fulgt prisen på Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende i 157 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Wavin AS+ PP-M bøjning 160 mm. 87°. Hvid. Støjdæmpende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026255 kr22 kr (9%)
11. maj 2026233 kr5 kr (2%)
9. maj 2026238 kr5 kr (2%)
30. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026232 kr5 kr (2%)
2. mar. 2026237 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret