Gå til hovedindhold

Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid

WanboElektronikEAN: 6970885350733
Pris fra 1.505 krtil 1.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 414 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.369 kr 5. maj

Sammenlign priser på Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1505 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Wanbo Portable Projector New T2 Ultra Hvid
1.505 kr
Til butik
Xiaomi Wanbo Portable Projector New T2 Ultra Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Wanbo New T2 Ultra - Projektor - 500 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - HDMI - Android TV 11 - Wifi - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: WANBO T2 ULTRA
EAN: 6970885350733
Varenr.: 1002920888
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Wanbo Portable Projector New T2 Ultra Hvid
1.849 kr
Til butik
Xiaomi Wanbo Portable Projector New T2 Ultra Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Wanbo Portable Projector New T2 Ultra Hvid Oplev en helt ny verden af underholdning med Xiaomi Wanbo Portable Projector New T2 Ultra. Denne bærbare projektor er designet til at give dig enestående billeder i en kompakt størrelse, der nemt kan tages...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Projektorer & Tilbehør
EAN: 6970885350733
Varenr.: 92863
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid
1.899 kr
Til butik
Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid billede

Produktinformation

Kompakt Full HD projektor til film, spil og serierWanbo T2 Ultra giver hjemmebio i et bærbart format. Med 500 ANSI lumen og 1080p Full HD leverer den skarpt billede på op til 45–140". Den indbyggede Android TV 11 gør det let at streame og bruge apps direkte, og den automatiske fokus hjælper dig hurtigt i gang. Takket være de indbyggede højttalere på i alt 10 W får du lyd uden ekstra udstyr.Nem opsætning og fleksibel placeringProjektoren er designet som bærbar løsning med hvidt kabinet og stativlignende fod, så den er nem at flytte fra rum til rum. Wi‑Fi og Bluetooth gør tilslutning trådløs, mens HDMI og USB giver enkel forbindelse til kilder som medieafspiller eller konsol. Støjniveauet er 30 dB, og lys­kilden er opgivet til 20.000 timer.Projektorlys: 500 ANSI lumenOpløsning: 1080p (1.920 × 1.080), 16:9Teknologi: LCDBilledstørrelse: 114,3–355,6 cm (45–140")Projiceringsafstand: 1,2–3,8 mKontrastforhold: 2.500:1Autofokus, zoomforhold: 1,2:1Operativsystem: Android TV 11 (Smart TV, webbrowser)Trådløst: Wi‑Fi 4/5, Bluetooth 5.0Porte: 1× HDMI, 1× USB‑A 2.0, AUX indLyd: 2 indbyggede højttalere, samlet 10 WStøjniveau: 30 dBStrøm: AC, typisk forbrug 65 WMål (H × B × D): 21,9 × 14,2 × 14,5 cmVægt: 1,5 kgLyskildens levetid: 20.000 tFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Wanbo
Kategori: Projektorer
Vægt: 2.33g
EAN: 6970885350733
Varenr.: 2115972
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.505 kr1.505 krKøb
2Ultrashop1.849 kr1.849 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.369 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.574 kr.

Den nuværende pris på 1.505 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Wanbo T2 Ultra projektor - 500 ANSI, 1080p Full HD, Android TV 11, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.505 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.507 kr128 kr (9%)
22. maj 20261.379 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.389 kr10 kr (1%)
19. maj 20261.379 kr10 kr (1%)
18. maj 20261.389 kr161 kr (10%)
17. maj 20261.550 kr161 kr (12%)
16. maj 20261.389 kr10 kr (1%)
10. maj 20261.379 kr10 kr (1%)
9. maj 20261.389 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret