Gå til hovedindhold

Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort

EsperanzaElektronikEAN: 5901299957790
Pris fra 130 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza EV106P TV set-top boks Kabel Sort
130 kr
Til butik
Esperanza EV106P TV set-top boks Kabel Sort billede

Produktinformation

Esperanza EV106P. Signalkilde: Kabel, System for digitalt signalformat: DVB-T2, Understøttede videotilstande: 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Understøttede videoformater: HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4. Produktfarve: Sort, Tuner type: Analog & digital, Frekvensområde: 174 - 790 MHz. Strømforbrug (typisk): 6 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220- 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 Hz. Kabler inkluderet: Vekselstrøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EV106P
EAN: 5901299957790
Varenr.: 1000656389
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort
132 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza EV106P DIGITAL TUNER DVB-T2 H.265/HEVC
132 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-modtager boks kabel - Esperanza EV106P, sort
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-modtager boks kabel - Esperanza EV106P, sort
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK130 kr130 krKøb
2CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
3Proshop DK132 kr171 krKøb
4Boligcenter DK179 kr179 krKøb
5Vivas DK199 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort

PriceData har fulgt prisen på Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort i 169 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Esperanza EV106P, Kabel, DVB-T2, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4:3, 16:9, HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026130 kr1 kr (1%)
25. maj 2026129 kr1 kr (1%)
23. maj 2026130 kr1 kr (1%)
22. maj 2026129 kr1 kr (1%)
18. maj 2026130 kr1 kr (1%)
17. maj 2026129 kr1 kr (1%)
15. maj 2026130 kr1 kr (1%)
13. maj 2026129 kr1 kr (1%)
8. maj 2026130 kr2 kr (2%)
1. maj 2026132 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret