Gå til hovedindhold

DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner

WiwaElektronikEAN: 5907678819550
Pris fra 114 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 22. maj

Sammenlign priser på DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wiwa H.265 Mini Dvb-T/Dvb-T2 H.265 Hd
114 kr
Til butik
Wiwa H.265 Mini Dvb-T/Dvb-T2 H.265 Hd billede

Produktinformation

Wiwa - H.265 Mini - Dvb-T/Dvb-T2 - H.265 Hd - Kompakt - Høj Opløsning - Nem Installation - Digital

Produktspecifikationer

Mærke: WIWA
Artikel nr.: H.265 MINI
EAN: 5907678819550
Varenr.: 1000624224
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WIWA H.265 MINI DVB-T/DVB-T2 H.265 HD
128 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner
199 kr
Til butik
DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner billede

Produktinformation

Fordele ved digitalboks til antenne-tvWIWA H.265 MINI er en kompakt DVB‑T/T2-tuner, der giver dig digitalt antenne-tv i Full HD. Tilslut den direkte til tv’ets HDMI-indgang og nyd stabil visning af både 576p, 720p, 1080i og 1080p. Enheden understøtter optagelse og afspilning af video, så du kan se og gense dine yndlingsprogrammer.Nem opsætning og fleksibel brugDen lille stick‑form gør installationen enkel. Der medfølger HDMI-forlænger og USB-kabel med splitter, så placering og strømtilslutning bliver let. Infrarød modtager og multi‑kode fjernbetjening giver bekvem betjening, og der er lydudgang samt mulighed for Wi‑Fi via tilbehør (ekstraudstyr).Digitalt signal: DVB‑T, DVB‑T2HD-type: Full HDUnderstøttede videomoder: 576p, 720p, 1080i, 1080pVideoafspilning: JaOptagelse: JaPorte: 1 × HDMI, 1 × USB 2.0, lydudgangWi‑Fi: ValgfritStrøm: 5 V / 1,5 A DC, forbrug ca. 7,5 WMål (H × B × D): 1,0 × 6,5 × 3,0 cmVægt: 50 gUnderstøttede videoformater: MKV, M2TS, 3GP, FLV, TS, MPEG, MP4, XVID, HEVC/H.265, H264/AVC, TPR, MPEG4, MOV, VOB, DIVX, TP, AVIUnderstøttede undertekster: SRT, SUB, SSA, SMI, TXTBilledformater: JPEG, PNG, JPG, BMPLydformater: M4A, ACC, MP3Pakkens indhold: Antennestik, infrarød modtager, hurtigvejledning, multi‑kode fjernbetjening, HDMI‑forlænger, USB‑kabel med splitter...

Produktspecifikationer

Mærke: Wiwa
Kategori: Digitalbokse
Vægt: 0.2g
EAN: 5907678819550
Varenr.: 1900885
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner

PriceData har fulgt prisen på DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner i 166 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for DVB-T2 digitalboks WIWA H.265 MINI - Full HD HDMI tuner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026114 kr3 kr (3%)
22. maj 2026111 kr3 kr (3%)
21. maj 2026114 kr1 kr (1%)
20. maj 2026113 kr1 kr (1%)
14. maj 2026114 kr3 kr (3%)
12. maj 2026111 kr3 kr (3%)
8. maj 2026114 kr3 kr (3%)
6. maj 2026111 kr2 kr (2%)
5. maj 2026113 kr1 kr (1%)
2. maj 2026114 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret