Gå til hovedindhold

WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

WalravenSanitetEAN: 8712993609086
Pris fra 27 krtil 197 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 6. maj

Sammenlign priser på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 31-35mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
27 kr
Til butik
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 31-35mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe$$Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)$$2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd$$Sortiment fra Ø 10 - 225mm$$Materiale: stål, elforzinket$EPDM re

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993609086
Varenr.: 2666487
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rørbøjle ksb2 m8/10/½" ø 31-35 elfz
27,5 kr
Til butik
Rørbøjle ksb2 m8/10/½" ø 31-35 elfz billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffeTil stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én håndSortiment fra Ø 10 - 225mmMateriale: stål, elforzinketEPDM resistent overfor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: todelt rørbøjle
EAN: 8712993609086
Varenr.: 1939001632
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RØRBØJLE KSB2 M8/10/½" Ø 31-35 ELFZ
30,09 kr
Til butik
RØRBØJLE KSB2 M8/10/½" Ø 31-35 ELFZ billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex) 2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd Sortiment fra Ø 10 - 225mm Materiale: stål, elforzinket EPDM resiste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WALRAVEN
EAN: 8712993609086
Varenr.: 15841515045199
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi
197 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk27 kr27 krKøb
2MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN30,09 kr30,09 krKøb
4CS MEGASTORE DK197 kr236 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi i 172 dage. Laveste pris i perioden er 24,73 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202627 kr1 kr (4%)
25. maj 202626 kr
24. maj 202626,97 kr
8. maj 202626 kr1 kr (4%)
6. maj 202625 kr1,97 kr (7%)
5. maj 202626,97 kr1,97 kr (8%)
24. apr. 202625 kr
23. apr. 202625,63 kr
24. mar. 202625 kr
23. mar. 202625,38 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret