Gå til hovedindhold

WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

WalravenSanitetEAN: 8712993609079
Pris fra 25 krtil 30,16 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5,16 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 6. maj

Sammenlign priser på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 25-28mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
25 kr
Til butik
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 25-28mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe$$Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)$$2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd$$Sortiment fra Ø 10 - 225mm$$Materiale: stål, elforzinket$EPDM re

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993609079
Varenr.: 2666514
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rørbøjle Ksb2 M8/10/½" Ø 25-28 Elfz
26,13 kr
Til butik
Rørbøjle Ksb2 M8/10/½" Ø 25-28 Elfz billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex) 2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd Sortiment fra Ø 10 - 225mm Materiale: stål, elforzinket EPDM resiste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Plumbing
EAN: 8712993609079
Varenr.: 8014870544706
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rørbøjle ksb2 m8/10/½" ø 25-28 elfz
27,5 kr
Til butik
Rørbøjle ksb2 m8/10/½" ø 25-28 elfz billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffeTil stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én håndSortiment fra Ø 10 - 225mmMateriale: stål, elforzinketEPDM resistent overfor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: todelt rørbøjle
EAN: 8712993609079
Varenr.: 1939001629
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RØRBØJLE KSB2 M8/10/½" Ø 25-28 ELFZ
29,14 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi
30,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk25 kr25 krKøb
2Billigelogvvs.dk26,13 kr26,13 krKøb
3MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN29,14 kr29,14 krKøb
5CS MEGASTORE DK30,16 kr69,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi i 176 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 143,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 44% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø25-28. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202625 kr1,13 kr (4%)
24. maj 202626,13 kr1,13 kr (5%)
8. maj 202625 kr1 kr (4%)
6. maj 202624 kr2,13 kr (8%)
5. maj 202626,13 kr2,13 kr (9%)
24. apr. 202624 kr
23. apr. 202624,83 kr
24. mar. 202624 kr
23. mar. 202624,58 kr
20. mar. 202624 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret