Gå til hovedindhold

WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

WalravenSanitetEAN: 8712993609086
Pris fra 26 krtil 234 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 208 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 6. maj

Sammenlign priser på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 31-35mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
26 kr
Til butik
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 31-35mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe$$Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)$$2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd$$Sortiment fra Ø 10 - 225mm$$Materiale: stål, elforzinket$EPDM re

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993609086
Varenr.: 2666487
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
rrbjle, KSB2, M8/10/", 31-35, elfz
30,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 31-35mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
158,75 kr
Til butik
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 31-35mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer billede

Produktinformation

KSB2 Triplo Rørbøjletil stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex) 10 - 225 mmFunktioner og fordele:To-skrue rørbøjleQuicklås mekanisme sikrer let montering af rørbøjlen med én håndBredt sortiment fra Ø 10 til 225 mmMateriale: stålElforzinketT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: M8/M10 2 skruer
Farve: elforzinket
EAN: 8712993609086
Varenr.: 018019435
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi
234 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk26 kr26 krKøb
2WATTOO.DK30,25 kr30,25 krKøb
3vvsfittings.dk158,75 kr158,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK234 kr273 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi i 172 dage. Laveste pris i perioden er 24,73 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø31-35. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202626 kr1 kr (4%)
1. jun. 202627 kr1 kr (4%)
25. maj 202626 kr
24. maj 202626,97 kr
8. maj 202626 kr1 kr (4%)
6. maj 202625 kr1,97 kr (7%)
5. maj 202626,97 kr1,97 kr (8%)
24. apr. 202625 kr
23. apr. 202625,63 kr
24. mar. 202625 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret