Gå til hovedindhold

WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

WalravenSanitetEAN: 8712993609192
Pris fra 37 krtil 227,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 190,5 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 6. maj

Sammenlign priser på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 108-115mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
37 kr
Til butik
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 108-115mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe$$Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)$$2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd$$Sortiment fra Ø 10 - 225mm$$Materiale: stål, elforzinket$EPDM re

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993609192
Varenr.: 2666516
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rørbøjle Ksb2 M8/10/½" Ø 108-115 Elfz
38,95 kr
Til butik
Rørbøjle Ksb2 M8/10/½" Ø 108-115 Elfz billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex) 2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd Sortiment fra Ø 10 - 225mm Materiale: stål, elforzinket EPDM resiste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Plumbing
EAN: 8712993609192
Varenr.: 8014870413634
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rørbøjle ksb2 m8/10/½" ø 108-115 elfz
40 kr
Til butik
Rørbøjle ksb2 m8/10/½" ø 108-115 elfz billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffeTil stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én håndSortiment fra Ø 10 - 225mmMateriale: stål, elforzinketEPDM resistent overfor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: todelt rørbøjle
EAN: 8712993609192
Varenr.: 1939001742
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi
47 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 108-115mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
227,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk37 kr37 krKøb
2Billigelogvvs.dk38,95 kr38,95 krKøb
3MaintainIt40 kr40 krKøb
4CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
5vvsfittings.dk227,5 kr227,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi i 180 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 40,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for WALRAVEN KSB2 Triple Rørbøjle Ø108-115. 2-skrue elforzinket med Quicklås. Gevindmuffe M8/10/½. Støjreducerende sort og EPDM gummi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202637 kr1 kr (3%)
1. jun. 202638 kr1 kr (3%)
25. maj 202637 kr2,89 kr (7%)
24. maj 202639,89 kr2,89 kr (8%)
8. maj 202637 kr1 kr (3%)
6. maj 202636 kr3 kr (8%)
5. maj 202639 kr3 kr (8%)
24. apr. 202636 kr4,88 kr (12%)
23. apr. 202640,88 kr4,88 kr (14%)
18. apr. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret