Gå til hovedindhold

WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket

WalravenSanitetEAN: 8712993700967
Pris fra 39 krtil 156,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117,25 kr (75% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 24. mar.

Sammenlign priser på WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven Duplo KSB1 dobbelt rørbøjle 20-23mm med EPDM. Elforzinket
39 kr
Til butik
Walraven Duplo KSB1 dobbelt rørbøjle 20-23mm med EPDM. Elforzinket billede

Produktinformation

Rørbøjl. ksb1 dobbelt med lydisolerende epdm gummi. hurtigt låsesystem ksb for montering af 2 rør. forstærket beslag for ekstra styrke. center afstanden og afstanden mellem væg og rørbøjle kan justeres

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993700967
Varenr.: 844903
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rørbøjle Dobb. Støj-Isoleret 20-23Mm
40,35 kr
Til butik
Rørbøjle Dobb. Støj-Isoleret 20-23Mm billede

Produktinformation

RØRBØJL. KSB1 DOBBELT MED LYDISOLERENDE EPDM GUMMI. HURTIGT LÅSESYSTEM KSB FOR MONTERING AF 2 RØR. FORSTÆRKET BESLAG FOR EKSTRA STYRKE. CENTER AFSTANDEN OG AFSTANDEN MELLEM VÆG OG RØRBØJLE KAN JUSTERES Dobbelt rørbøjle 20-23mm støj-isoleret EPDM gummi Elf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Apparel & Accessories
EAN: 8712993700967
Varenr.: 8014867792194
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket
41 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rørbøjle dobb. støj-isoleret 20-23mm
41,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rrbjle dobbelt, stjisoleret, 20-23 mm - Walraven
42 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven Duplo KSB1 dobbelt rørbøjle 20-23mm med EPDM. Elforzinket
156,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk39 kr39 krKøb
2Billigelogvvs.dk40,35 kr40,35 krKøb
3CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
4MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
5WATTOO.DK42 kr42 krKøb
6vvsfittings.dk156,25 kr156,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket i 172 dage. Laveste pris i perioden er 26,89 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 61,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 18% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 20-23 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202639 kr1,35 kr (3%)
24. maj 202640,35 kr1,35 kr (3%)
22. maj 202639 kr1 kr (3%)
8. maj 202638 kr2 kr (6%)
6. maj 202636 kr4,35 kr (11%)
5. maj 202640,35 kr4,35 kr (12%)
24. apr. 202636 kr2,36 kr (6%)
23. apr. 202638,36 kr2,36 kr (7%)
18. apr. 202636 kr1 kr (3%)
17. apr. 202637 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret