Gå til hovedindhold

Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160

DanfossSanitetEAN: 5702420052762
Pris fra 45 krtil 47,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160
45 kr
Til butik
Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160 billede

Produktinformation

Danfoss rørroset Til RA-K Dobbeltroset (2 dele) C/C mål: 40 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rosetter & opføringssæt
EAN: 5702420052762
Varenr.: 38908
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss rørroset T-ra-K - Dobb.(2 Dele) 192l0160
47 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Dobbelt rørroset 40 mm.
47 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss dobb. roset ra-k
47,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk45 kr45 krKøb
2CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
3Proshop DK47 kr86 krKøb
4VVS.dk47,75 kr47,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160

PriceData har fulgt prisen på Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Danfoss rørroset til ra-K dobbelt (2 dele), 192H0160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202645 kr1 kr (2%)
28. maj 202644 kr2 kr (5%)
27. maj 202642 kr1 kr (2%)
25. maj 202643 kr4 kr (9%)
24. maj 202647 kr4 kr (9%)
12. maj 202643 kr4 kr (9%)
8. maj 202647 kr4 kr (9%)
6. maj 202643 kr4 kr (9%)
5. maj 202647 kr4 kr (9%)
24. apr. 202643 kr4 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret