Gå til hovedindhold

WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket

WalravenSanitetEAN: 8712993700974
Pris fra 43 krtil 163,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120,75 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 24. mar.

Sammenlign priser på WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven Duplo KSB1 dobbelt rørbøjle 25-28mm med EPDM. Elforzinket
43 kr
Til butik
Walraven Duplo KSB1 dobbelt rørbøjle 25-28mm med EPDM. Elforzinket billede

Produktinformation

Rørbøjl. ksb1 dobbelt med lydisolerende epdm gummi. hurtigt låsesystem ksb for montering af 2 rør. forstærket beslag for ekstra styrke. center afstanden og afstanden mellem væg og rørbøjle kan justeres

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993700974
Varenr.: 844905
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rørbøjle dobb. støj-isoleret 25-28mm
43,75 kr
Til butik
Rørbøjle dobb. støj-isoleret 25-28mm billede

Produktinformation

RØRBØJL. KSB1 DOBBELT MED LYDISOLERENDE EPDM GUMMI. HURTIGT LÅSESYSTEM KSB FOR MONTERING AF 2 RØR. FORSTÆRKET BESLAG FOR EKSTRA STYRKE. CENTER AFSTANDEN OG AFSTANDEN MELLEM VÆG OG RØRBØJLE KAN JUSTERES

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: dobbelt rørbøjle
EAN: 8712993700974
Varenr.: 0204225296
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket
44 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven Duplo KSB1 dobbelt rørbøjle 25-28mm med EPDM. Elforzinket
163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk43 kr43 krKøb
2MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
4vvsfittings.dk163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket i 175 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 26% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for WALRAVEN Dobbelt rørbøjle 25-28 mm støj-isoleret EPDM gummi Elforzinket de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202643 kr
1. jun. 202642,77 kr
25. maj 202642 kr
24. maj 202642,77 kr
8. maj 202642 kr2 kr (5%)
6. maj 202640 kr2,77 kr (6%)
5. maj 202642,77 kr2,77 kr (7%)
24. apr. 202640 kr
23. apr. 202640,65 kr
18. apr. 202640 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret