Gå til hovedindhold

Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm

MerakiDuftstofferEAN: 5707644533967
Pris fra 123,95 krtil 201 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 77,05 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.95 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Supply Vægophæng, børstet sølv.
123,95 kr
Til butik
Meraki Supply Vægophæng, børstet sølv. billede

Produktinformation

Supply er et dekorativ vægophæng til Meraki sæbeholdere. Den er med smuk, børstet sølv finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Dekoration og Living
EAN: 5707644533967
Varenr.: 24983
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Supply vægophæng til håndsæbe - Sølv
139 kr
Til butik
Supply vægophæng til håndsæbe - Sølv billede

Produktinformation

Meraki Supply vægophæng er den enkle løsning, når du vil skabe mere ro og rydelighed ved håndvasken uden at gå på kompromis med æstetikken. Vægophænget monteres direkte på væggen og løfter håndsæbe, lotion eller håndsprit fri af vaskekanten, så rengøring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Opvask og rengøring
Farve: Sølv
EAN: 5707644533967
Varenr.: 6148
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki sæbeholder Børstet sølv
-29%141 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm
-17%148 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Vægophæng, Børstet Sølvfinish
149 kr
Til butik
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
VÆGOPHÆNG MKPJ0100 CROM
-20%151,2 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - ophæng til flasker, børstet stål
-19%161 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Ophæng t/ sæbedispenser - Meraki - sølv finish
195 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Wall Bracket Brushed Silver Finish Brushed Silver Finish - 1 pcs
201 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk123,95 kr123,95 krKøb
2Kitcho139 kr139 krKøb
3KitchenTime DK141 kr190 krKøb
4Likehome.dk148 kr148 krKøb
5Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør149 kr149 krKøb
6SELTA151,2 kr151,2 krKøb
7Rikki Tikki Shop161 kr161 krKøb
8Mostersskur.dk195 kr195 krKøb
9NordicFeel DK201 kr201 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm

PriceData har fulgt prisen på Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 123,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 123,95 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Vægophæng Meraki Supply, vægholder til sæbe og smykker i rustfrit stål, børstet sølv, 5,8×5,8×6,7 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026123,95 kr3 kr (2%)
8. maj 2026120,95 kr
5. maj 2026120 kr
4. maj 2026120,95 kr
28. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026119 kr18 kr (18%)
26. apr. 2026101 kr18 kr (15%)
23. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026118 kr17 kr (17%)
19. apr. 2026101 kr17 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret