Gå til hovedindhold

Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker

MerakiDuftstofferEAN: 5707644533974
Pris fra 120,95 krtil 201 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 80,05 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115,16 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Supply Vægophæng, børstet messing
120,95 kr
Til butik
Meraki Supply Vægophæng, børstet messing billede

Produktinformation

Væghænget hedder Supply, og er naturligvis i 100% rustfrit stål. Efterfølgende er dette belagt med børstet messing, hvilket giver det et rustikt og lækkert udtryk, der vil passe ind i de fleste hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Dekoration og Living
EAN: 5707644533974
Varenr.: 24985
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Supply vægophæng til håndsæbe - Messing
139 kr
Til butik
Supply vægophæng til håndsæbe - Messing billede

Produktinformation

Meraki Supply vægophæng er den enkle løsning, når du vil skabe mere ro og rydelighed ved håndvasken uden at gå på kompromis med æstetikken. Vægophænget monteres direkte på væggen og løfter håndsæbe, lotion eller håndsprit fri af vaskekanten, så rengøring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Opvask og rengøring
Farve: Messing
EAN: 5707644533974
Varenr.: 6147
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Vægophæng, Børstet Messing Finish
149 kr
Til butik
Meraki Vægophæng, Børstet Messing Finish billede

Produktinformation

Meraki vægophæng Supply - elegant opbevaring i børstet messing Tilføj en stilfuld og funktionel detalje til dit badeværelse med vægophænget Supply fra Meraki. Dette elegante væghæng er fremstillet i 100% rustfrit stål og har en flot børstet messingfinis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Home | Badeværelse | Badeværelses Opbevaring
EAN: 5707644533974
Varenr.: 1466387
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - ophæng til flasker, messing
-19%161 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki sæbeholder Børstet messing
-18%164 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker
179 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Ophæng t/ sæbedispenser - Meraki - messing finish
195 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Wall Bracket Brushed Brass Finish Brushed Brass Finish - 1 pcs
201 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk120,95 kr120,95 krKøb
2Kitcho139 kr139 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør149 kr149 krKøb
4Rikki Tikki Shop161 kr161 krKøb
5KitchenTime DK164 kr213 krKøb
6Likehome.dk179 kr179 krKøb
7Mostersskur.dk195 kr195 krKøb
8NordicFeel DK201 kr201 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker

PriceData har fulgt prisen på Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker i 165 dage. Laveste pris i perioden er 115,16 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 120,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Vægholder til sæbe Meraki Supply i rustfrit stål med børstet messingfinish - vægophæng til sæbe og smykker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026120,95 kr1,95 kr (2%)
13. maj 2026119 kr1,95 kr (2%)
5. maj 2026120,95 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026121,95 kr3,95 kr (3%)
10. apr. 2026118 kr3,95 kr (3%)
9. apr. 2026121,95 kr3,95 kr (3%)
5. apr. 2026118 kr3,95 kr (3%)
2. apr. 2026121,95 kr3,95 kr (3%)
30. mar. 2026118 kr2,95 kr (2%)
27. mar. 2026120,95 kr2,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret