Gå til hovedindhold

Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75

Pris fra 291 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus
291 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus billede

Produktspecifikationer

Kategori: Vægdekoration & Plakater
Farve: 2
Artikel nr.: 82065084
EAN: 5711173351985
Varenr.: 24930180
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Vifte - Jaime Vægdekoration - Natur - Bambus
-6%299,95 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L75xH70 cm
-23%345 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L75xH70 cm billede

Produktinformation

Jaime Vægdekorationen fra Bloomingville er fremstillet af bambus i en lys nuance med mørke detaljer, der tilfører et harmonisk og stilfuldt udtryk. Dens sofistikerede design gør den ideel til stuen, kontoret, over sengen eller ethvert andet sted, hvor et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5711173351985
Varenr.: BLO82065084
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Jaime vægdekoration - natur bambus (L70xH75)
379 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus,75x70cm
-11%399 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK291 kr330 krKøb
2Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop345 kr345 krKøb
4Boboonline.dk379 kr379 krKøb
5Bolig & Haven399 kr399 krKøb
6Mostersskur.dk449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75

PriceData har fulgt prisen på Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Vægdekoration "Jaime" vægdekoration natur - Bloomingville L: 75 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026291 kr8,95 kr (3%)
11. maj 2026299,95 kr8,95 kr (3%)
10. apr. 2026291 kr4 kr (1%)
4. apr. 2026295 kr4 kr (1%)
5. mar. 2026291 kr1,05 kr (0%)
14. feb. 2026289,95 kr1,05 kr (0%)
13. feb. 2026291 kr1,05 kr (0%)
5. feb. 2026289,95 kr1,05 kr (0%)
4. feb. 2026291 kr1,05 kr (0%)
20. jan. 2026289,95 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret