Gå til hovedindhold

Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160

Pris fra 619,95 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 279,05 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499,29 kr 2. maj

Sammenlign priser på Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Vifte - Jaime Vægdekoration - Gul - Bambus
619,95 kr
Til butik
Bloomingville Vifte - Jaime Vægdekoration - Gul - Bambus billede

Produktinformation

Jaime vægdekorationen fra Bloomingville er en elegant vifte fremstillet af bambus, der bringer et...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|indretning|dekoration
EAN: 5711173344499
Varenr.: 713766
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration, Gul, Bambus
645 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Gul, Bambus, 160x110cm
-17%749 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Gul, Bambus, 160x110cm billede

Produktinformation

Farverig vægkunst med vintage-charme! Bloomingville Jaime vægdekorationen i gul bringer liv og varme til dine vægge med sit håndværksmæssige design. Fremstillet i bambus med røde, grønne og orange nuancer, skaber denne imponerende vifteform et smukt fokus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173344499
Varenr.: 53544473854282
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Jaime vægdekoration - gul bambus
829 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160
899 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Bambus, L160xH110 cm, Gul
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk619,95 kr619,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK645 kr684 krKøb
3Bolig & Haven749 kr749 krKøb
4Boboonline.dk829 kr829 krKøb
5Mostersskur.dk899 kr899 krKøb
6Rikki Tikki Shop899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160

PriceData har fulgt prisen på Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 499,29 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 641 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 607 kr.

Den nuværende pris på 619,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus m/ farver - Bloomingville L: 160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026619,95 kr12,95 kr (2%)
30. maj 2026607 kr12,95 kr (2%)
29. maj 2026619,95 kr12,95 kr (2%)
27. maj 2026607 kr6 kr (1%)
9. maj 2026601 kr101,71 kr (20%)
2. maj 2026499,29 kr101,71 kr (17%)
30. apr. 2026601 kr6 kr (1%)
10. apr. 2026607 kr32,95 kr (5%)
3. apr. 2026639,95 kr32,95 kr (5%)
17. jan. 2026607 kr34 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret