Gå til hovedindhold

SG Armaturen Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989120308
Pris fra 553 krtil 695 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 553 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Capella indbygningslampe, 2700K, hvid
553 kr
Til butik
SG Capella indbygningslampe, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Capella - dit perfekte valg af en indbygningslampe til væg SG's Capella-serie præsenterer en indbygningslampe til væg fremstillet af trykstøbt, pulverlakeret aluminium. Capella indbygningslampe til væg tilføjer et visuelt moderne look i din trappeopga...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 90x90x50 mm
EAN: 7021989120308
Varenr.: 6243120301
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Capella indbygningslampe, 2700K, hvid
-19%579 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Capella indbygningslampe, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 90x90x50 mm
EAN: 7021989120308
Varenr.: 6243120301
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid
587 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Capella isosafe hvid 2700k
603 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CAPELLA ISOSAFE HVID 27K
603,01 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Capella indbygningslampe, 2700K, hvid
609 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Capella indbygningslampe, 2700K, hvid
695 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl553 kr553 krKøb
2LavprisVVS579 kr579 krKøb
3CS MEGASTORE DK587 kr626 krKøb
4Elvvs.dk603 kr603 krKøb
5EL-GROSSISTEN603,01 kr603,01 krKøb
6Greenline609 kr609 krKøb
7BilligVVS DK695 kr695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid

PriceData har fulgt prisen på Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 553 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 596 kr.

Den nuværende pris på 553 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Vægarmatur Capella Isosafe LED 2W 827, 60 lumen, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026553 kr26 kr (4%)
30. maj 2026579 kr26 kr (5%)
12. maj 2026553 kr34 kr (6%)
11. maj 2026587 kr34 kr (6%)
9. maj 2026553 kr34 kr (6%)
8. maj 2026587 kr3,71 kr (1%)
7. maj 2026590,71 kr8,29 kr (1%)
6. maj 2026599 kr8,29 kr (1%)
23. apr. 2026590,71 kr8,29 kr (1%)
22. apr. 2026599 kr8,29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret