Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press

BroenSanitetEAN: 5708537596748
Pris fra 256 krtil 257 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press
256 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Press/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596748
Varenr.: 1596643
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ 22 x 22 DN20 høj spindel
257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk256 kr256 krKøb
2Proshop DK257 kr296 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 234 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Press-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026256 kr1 kr (0%)
29. maj 2026257 kr1 kr (0%)
25. maj 2026256 kr1 kr (0%)
24. maj 2026257 kr1 kr (0%)
22. maj 2026256 kr1 kr (0%)
21. maj 2026257 kr1 kr (0%)
15. maj 2026256 kr1 kr (0%)
14. maj 2026257 kr1 kr (0%)
10. maj 2026256 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026257 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret