Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press

BroenSanitetEAN: 5708537596731
Pris fra 149 krtil 159 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press
149 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Press/Press, Lav

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596731
Varenr.: 1596622
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ 22 x 22 DN20 lav spindel
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk149 kr149 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press i 162 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 22 mm med håndtag. DN20. Press-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026149 kr1 kr (1%)
29. maj 2026150 kr1 kr (1%)
27. maj 2026149 kr11 kr (7%)
25. maj 2026160 kr1 kr (1%)
24. maj 2026159 kr1 kr (1%)
23. maj 2026160 kr1 kr (1%)
22. maj 2026159 kr1 kr (1%)
3. maj 2026160 kr1 kr (1%)
2. maj 2026159 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026160 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret