Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press

BroenSanitetEAN: 5708537596687
Pris fra 200 krtil 206 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press
200 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Press/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596687
Varenr.: 1596642
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ 18 x 18 DN15 høj spindel
203 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ 18X18 DN15 - Høj. XPress med to press ender
206 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk200 kr200 krKøb
2Proshop DK203 kr242 krKøb
3CS MEGASTORE DK206 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 18 mm med høj spindel og håndtag. DN15. Press-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026200 kr2 kr (1%)
25. maj 2026202 kr1 kr (0%)
24. maj 2026203 kr1 kr (0%)
22. maj 2026202 kr1 kr (0%)
21. maj 2026203 kr1 kr (0%)
14. maj 2026202 kr1 kr (0%)
12. maj 2026201 kr1 kr (0%)
9. maj 2026202 kr1 kr (0%)
6. maj 2026201 kr1 kr (0%)
3. maj 2026202 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret