Gå til hovedindhold

Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål

VolaSanitetEAN: 5703182410401
Pris fra 1.474 krtil 1.899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 425 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1474 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vola nilstophane S10 1/2" x 3/8 i rustfrit stål
-8%1.474 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vola nilstophane S10 1/2" x 3/8 i rustfrit stål billede

Produktinformation

Vola vinkel nilstophane med 1/2" gevind med 3/8" studs (Ø60) i rustfrit stål anvendes som stopventil i badeværelser i forbindelse med montering af vandhaner og toiletter, samt andre steder hvor man nemt og hurtigt skal kunne lukke for vandet. Be

Produktspecifikationer

Mærke: Vola
Kategori: Rør & fittings
Farve: stainless steel
EAN: 5703182410401
Varenr.: 727619640
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vola S10 nilhane 1/2", rustfrit stål
1.599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.474 kr1.474 krKøb
2CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb
3BilligVVS DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.474 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.621 kr.

Den nuværende pris på 1.474 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Vola S10 Stopventil m/dækkappe 1/2" x 10 mm, rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.474 kr125 kr (8%)
1. jun. 20261.599 kr125 kr (8%)
30. maj 20261.474 kr125 kr (8%)
26. maj 20261.599 kr24 kr (1%)
24. maj 20261.623 kr24 kr (2%)
17. maj 20261.599 kr311 kr (16%)
16. maj 20261.910 kr311 kr (19%)
12. maj 20261.599 kr100 kr (6%)
11. maj 20261.699 kr100 kr (6%)
18. apr. 20261.599 kr100 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret