Gå til hovedindhold

VMzinc VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587248314
Pris fra 15 krtil 25,43 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10,43 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 18. apr.

Sammenlign priser på VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 10, 250 mm, højre, til halvrund tagrende, zink
15 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 10, 250 mm, højre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

VMZINC endebund til halvrund tagrende tidløs holdbarhed og æstetikDenne endebund i blank zink er udviklet til at give en smuk og tæt afslutning på højre side af din halvrunde tagrende på 250 mm. Fremstillet af VMZINC Natur en særlig titanzink, der lever...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tagrender & tag
Farve: zinc
Størrelse: 250 mm
EAN: 3661587248314
Varenr.: 276738000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 10, 250 mm, højre, til halvrund tagrende, zink
16 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 10, 250 mm, højre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

Endebund i blank zink til halvrund tagrende klassisk holdbarhed og tidløs overfladeDenne endebund i blank zink er udviklet til at give en smuk og tæt afslutning på højre side af en 250 mm halvrund tagrende. Den er fremstillet af VMZINC Natur, som består...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc
Størrelse: 250 mm
EAN: 3661587248314
Varenr.: 276738000
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 10, 250 mm, højre, til halvrund tagrende, zink
16 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 10, 250 mm, højre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

VMZINC endebund til halvrund tagrende holdbar og vedligeholdelsesfri løsningDenne endebund i blank zink er skabt til at afslutte højre side af en halvrund tagrende på 250 mm. Den er lavet af titanzink, som er kendt for sin styrke og lange levetid. Overfl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 250 mm
EAN: 3661587248314
Varenr.: 276738000
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-
16,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC endebund til halvrund tagrende - 250 mm - højre
16,74 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM endeb.T.H. 250 1/2-rd. - valsblank -Tages ikke retur
25,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS15 kr15 krKøb
2BilligVVS DK16 kr16 krKøb
3LavprisVVS16 kr16 krKøb
4vvsfittings.dk16,25 kr16,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN16,74 kr16,74 krKøb
6CS MEGASTORE DK25,43 kr64,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- i 122 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 16,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for VM Zinc Endebund til højre. 250 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202615 kr1 kr (6%)
17. maj 202616 kr
16. maj 202616,25 kr
12. maj 202616 kr1 kr (7%)
3. maj 202615 kr1 kr (6%)
2. maj 202616 kr1 kr (7%)
30. apr. 202615 kr1 kr (7%)
18. apr. 202614 kr1 kr (7%)
17. apr. 202615 kr1 kr (7%)
2. apr. 202614 kr2 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret