Gå til hovedindhold

VMzinc VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587248369
Pris fra 16 krtil 25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, venstre, til halvrund tagrende, zink
16 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, venstre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

VMZINC endebund til halvrund tagrende med lang holdbarhedDenne venstre endebund i blank zink er lavet til at afslutte venstre side af en halvrund tagrende på 333 mm. Den blanke overflade får med tiden en ensartet, lysegrå patina, som giver et klassisk udt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natural
Størrelse: 333 mm
EAN: 3661587248369
Varenr.: 276739002
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, venstre, til halvrund tagrende, zink
17 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, venstre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

VMZINC endebund i blank zink til halvrund tagrende tidløs holdbarhed og æstetikMed denne endebund i blank zink får du en elegant og funktionel afslutning til venstre side af din halvrunde tagrende på 333 mm. Den blanke overflade fremstår skinnende ved mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tagrender & tag
Farve: zinc natural
Størrelse: 333 mm
EAN: 3661587248369
Varenr.: 276739002
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-
17,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC endebund til halvrund tagrende - 333 mm - venstre
17,78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, venstre, til halvrund tagrende, zink
18 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM endeb.T.V. 333 1/2-rd. - valsblank -Tages ikke retur
25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS16 kr16 krKøb
2CompletVVS17 kr17 krKøb
3vvsfittings.dk17,5 kr17,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN17,78 kr17,78 krKøb
5BilligVVS DK18 kr18 krKøb
6CS MEGASTORE DK25 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- i 181 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 17,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for VM Zinc Endebund til venstre. 333 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202616 kr1 kr (6%)
1. jun. 202617 kr1 kr (6%)
26. maj 202616 kr1,5 kr (9%)
24. maj 202617,5 kr1,5 kr (9%)
17. maj 202616 kr1,5 kr (9%)
16. maj 202617,5 kr1,5 kr (9%)
12. maj 202616 kr1,22 kr (7%)
11. maj 202617,22 kr1,22 kr (8%)
18. apr. 202616 kr1,5 kr (9%)
17. apr. 202617,5 kr1,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret