Gå til hovedindhold

VMzinc VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587568481
Pris fra 59 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 9. mar.

Sammenlign priser på VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur-
59 kr
Til butik
VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur- billede

Produktinformation

VM Zinc vulstring til 76/87 mm, spiral, valsblank Loddes på Zinc nedløbsrør

Produktspecifikationer

Mærke: Porsholdt
Kategori: Rheinzink - Zink tagrender
EAN: 3661587568481
Varenr.: 60523
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC vulstring, ZINC NATUR - 76 mm
61,84 kr
Til butik
VMZINC vulstring, ZINC NATUR - 76 mm billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Vulstringen sikrer, at nedløbet ikke gli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587568481
Varenr.: 15842947105103
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc vulstring, Ø76 mm, zink
65 kr
Til butik
VMzinc vulstring, Ø76 mm, zink billede

Produktinformation

VMZINC vulstring i blank zink holdbare samlinger til nedløbsrørDenne vulstring i blank titanzink er udviklet til at sikre, at nedløbsrøret forbliver sikkert fastgjort i rørholderen. Den loddes fast oven på rørholderen og passer til nedløbsrør med en diam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587568481
Varenr.: 276757040
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc vulstring, Ø76 mm, zink
65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM vulstring til 76/87 - spiral, valsblank -Tages ikke retur
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk59 kr59 krKøb
2EL-GROSSISTEN61,84 kr61,84 krKøb
3BilligVVS DK65 kr65 krKøb
4CompletVVS65 kr65 krKøb
5CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur- i 165 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for VM Zinc vulstring til 76/87 mm. spiral, Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202659 kr2 kr (3%)
29. maj 202661 kr2 kr (3%)
27. maj 202659 kr2 kr (3%)
25. maj 202661 kr
24. maj 202661,84 kr
16. maj 202661 kr1,27 kr (2%)
10. maj 202659,73 kr
9. maj 202660,39 kr
7. maj 202659,46 kr1,54 kr (3%)
6. maj 202661 kr1,54 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret