Gå til hovedindhold

EL-Grossisten VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur-

EL-GrossistenHjem og haveEAN: 3661587248383
Pris fra 26,7 krtil 49 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22,3 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,81 kr 10. maj

Sammenlign priser på VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur- og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.7 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC endebund, halvrund, venstre, QUARTZ-ZINC - 280 mm
26,7 kr
Til butik
VMZINC endebund, halvrund, venstre, QUARTZ-ZINC - 280 mm billede

Produktinformation

Med et QUARTZ-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en flot særegn zinkgrå farve, kan du fremhæve kontraster, tyngde i arkitekturen og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet QUARTZ-ZINC kan med tid forekomme en anelse lysere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587248383
Varenr.: 15842878816591
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur-
28,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 11, venstre, quartz-zinc
49 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 11, venstre, quartz-zinc billede

Produktinformation

Med et QUARTZ-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en flot særegn zinkgrå farve, kan du fremhæve kontraster, tyngdei arkitekturen og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet QUARTZ-ZINC kan med tid forekomme en anelse lysere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 14.8 x 8 x 1 cm
EAN: 3661587248383
Varenr.: 276739101

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN26,7 kr26,7 krKøb
2vvsfittings.dk28,75 kr28,75 krKøb
3BilligVVS DK49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur- i 176 dage. Laveste pris i perioden er 25,81 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 32,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 26,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for VM Zinc Endebund til venstre. 280 mm. 1/2-rund. Quartz -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202626,7 kr
10. maj 202625,81 kr1,69 kr (6%)
24. apr. 202627,5 kr4,69 kr (15%)
23. apr. 202632,19 kr4,69 kr (17%)
28. mar. 202627,5 kr4,69 kr (15%)
27. mar. 202632,19 kr4,69 kr (17%)
22. mar. 202627,5 kr4,69 kr (15%)
21. mar. 202632,19 kr4,69 kr (17%)
6. mar. 202627,5 kr4,69 kr (15%)
5. mar. 202632,19 kr4,69 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret