Gå til hovedindhold

EL-Grossisten VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm

EL-GrossistenHjem og haveEAN: 3661587568283
Pris fra 35,84 krtil 37,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1,66 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,65 kr 10. maj

Sammenlign priser på VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35.84 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm
35,84 kr
Til butik
VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm billede

Produktinformation

Med et QUARTZ-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en flot særegn zinkgrå farve, kan du fremhæve kontraster, tyngde i arkitekturen og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet QUARTZ-ZINC kan med tid forekomme en anelse lysere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587568283
Varenr.: 15842951299407
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 11 / Ø 76 mm, quartz-zinc
36 kr
Til butik
VMzinc tudstykke nr. 11 / Ø 76 mm, quartz-zinc billede

Produktinformation

Med et QUARTZ-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en flot særegn zinkgrå farve, kan du fremhæve kontraster, tyngdei arkitekturen og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet QUARTZ-ZINC kan med tid forekomme en anelse lysere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587568283
Varenr.: 276733145
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc tudstykke 76 x 280 mm. Quartz -Tages ikke retur-
37,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN35,84 kr35,84 krKøb
2BilligVVS DK36 kr36 krKøb
3vvsfittings.dk37,5 kr37,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm

PriceData har fulgt prisen på VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 34,65 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 43,35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 35,84 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for VMZINC tudstykke til halvrund rende, QUARTZ-ZINC 280/76 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202635,84 kr1,19 kr (3%)
10. maj 202634,65 kr1,35 kr (4%)
3. maj 202636 kr1,5 kr (4%)
24. apr. 202637,5 kr5,85 kr (13%)
23. apr. 202643,35 kr5,85 kr (16%)
17. apr. 202637,5 kr1,25 kr (3%)
11. apr. 202636,25 kr1,25 kr (3%)
28. mar. 202637,5 kr1,5 kr (4%)
27. mar. 202639 kr1,5 kr (4%)
22. mar. 202637,5 kr5,85 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret