Gå til hovedindhold

10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc

VMHjem og haveEAN: 3661587310196
Pris fra 115 krtil 1.550 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.435 kr (93% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 113,75 kr 24. apr.

Sammenlign priser på 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc bøjning 40°, 76 mm. Quartz -Tages ikke retur-
115 kr
Til butik
VM zinc bøjning 40°, 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- billede

Produktinformation

VM zinc bøjning 40°, 76 mmTil afvandning fra tagflade

Produktspecifikationer

Mærke: VM
Kategori: Bøjninger 40gr.
EAN: 3661587310196
Varenr.: 276716140
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM bøjn.40°, 76 QZ - -Tages ikke retur
339 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc
1.550 kr
Til butik
10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc billede

Produktinformation

Med et QUARTZ-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en flot særegn zinkgrå farve, kan du fremhæve kontraster, tyngdei arkitekturen og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet QUARTZ-ZINC kan med tid forekomme en anelse lysere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587310196
Varenr.: 276716140

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk115 kr115 krKøb
2CS MEGASTORE DK339 kr378 krKøb
3BilligVVS DK1.550 kr1.550 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc

PriceData har fulgt prisen på 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc i 178 dage. Laveste pris i perioden er 109,66 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 64% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 66% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 10 stk VMzinc bøjning 40 grader / Ø76 mm, quartz-zinc de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026115 kr224 kr (66%)
22. maj 2026339 kr225,25 kr (198%)
24. apr. 2026113,75 kr223,25 kr (66%)
23. apr. 2026337 kr223,25 kr (196%)
28. mar. 2026113,75 kr736,25 kr (87%)
27. mar. 2026850 kr736,25 kr (647%)
22. mar. 2026113,75 kr736,25 kr (87%)
21. mar. 2026850 kr736,25 kr (647%)
6. mar. 2026113,75 kr229,25 kr (67%)
5. mar. 2026343 kr229,25 kr (202%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret