Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587265458
Pris fra 48 krtil 74 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc bøjning, 60°, Ø87 mm, zink
48 kr
Til butik
VMzinc bøjning, 60°, Ø87 mm, zink billede

Produktinformation

VMZINC bøjning 60° til 87 mm nedløbsrør i blank zinkMed denne bøjning i blank titanzink får du en holdbar og vedligeholdelsesfri løsning til dit tagrendesystem. Bøjningen er velegnet til at forbinde tagrender og nedløbsrør i en 60 graders vinkel og passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natur, quartz-zinc, anthra-zinc
Størrelse: 87 mm
EAN: 3661587265458
Varenr.: 276717050
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc bøjning, 60°, Ø87 mm, zink
55 kr
Til butik
VMzinc bøjning, 60°, Ø87 mm, zink billede

Produktinformation

VMZINC bøjning 60° i naturlig zink holdbar løsning til tagrendesystemetDenne bøjning i naturlig zink er skabt til at forbinde tagrender og nedløbsrør i en 60 graders vinkel, hvilket sikrer optimal afledning af regnvand fra taget. Med en diameter på 87 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc natur, quartz-zinc, anthra-zinc
Størrelse: 87 mm
EAN: 3661587265458
Varenr.: 276717050
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC bøjning, ZINC NATUR 60°/87 mm
55,38 kr
Til butik
VMZINC bøjning, ZINC NATUR 60°/87 mm billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Husk at beregne lidt ekstra nedløbsrør t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587265458
Varenr.: 15842899034447
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc bøjning, 60°, Ø87 mm, zink
59 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur-
63,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM bøjn.60°, 87 valsblank - -Tages ikke retur
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS48 kr48 krKøb
2BilligVVS DK55 kr55 krKøb
3EL-GROSSISTEN55,38 kr55,38 krKøb
4CompletVVS59 kr59 krKøb
5vvsfittings.dk63,75 kr63,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur- i 166 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for VM zinc bøjning 60°, 87 mm. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202648 kr7 kr (13%)
1. jun. 202655 kr7 kr (15%)
26. maj 202648 kr7 kr (13%)
24. maj 202655 kr7 kr (15%)
17. maj 202648 kr7,38 kr (13%)
16. maj 202655,38 kr7,38 kr (15%)
12. maj 202648 kr5,54 kr (10%)
11. maj 202653,54 kr5,54 kr (12%)
18. apr. 202648 kr12 kr (20%)
17. apr. 202660 kr12 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret