Gå til hovedindhold

Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W

DewaltRedskaberEAN: 5035048633847
Pris fra 467 krtil 759 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 461 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 467 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DWE4057-QS Vinkelsliber 800W
467 kr
Til butik
DeWALT DWE4057-QS Vinkelsliber 800W billede

Produktinformation

DeWALT DWE4057-QS - Vinkelkværn - 800 W - 125 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWE4057-QS
EAN: 5035048633847
Varenr.: 994806663
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dwe4057 Vinkelsliber 800w 125mm
520 kr
Til butik
Dewalt Dwe4057 Vinkelsliber 800w 125mm billede

Produktinformation

DEWALT DWE4057 VINKELSLIBER 800W 125MM   Smalt greb giver god komfort og perfekt ergonomi Nulstrømsafbryder forhindrer utilsigtet opstart af maskinen efter en strømafbrydelse. Kontakten skal først genaktiveres, før strøm tilføres. Selvstændig boks og kulholder med fjeder øger kullets levetid Blød start reducerer maskinens bevægelse ved opstart og øger brugerens kontrol Lavprofil gearkasse muliggør brug på smalle steder Fuldt ledende motorvindinger giver øget motorlevetid 100% kugleleje-design...

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: Dewalt maskiner 230v
Vægt: 1g
Artikel nr.: DWE4057
EAN: 5035048633847
Varenr.: 1865850
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DWE4057-QS
540 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DWE4057-QS - Vinkelkværn - 800 W - 125 mm
596 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK467 kr467 krKøb
2Homeshop DK520 kr520 krKøb
3Proshop DK540 kr579 krKøb
4CS MEGASTORE DK596 kr635 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W

PriceData har fulgt prisen på Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W i 87 dage. Laveste pris i perioden er 461 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 467 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Vinkelsliber DeWALT DWE4057-QS 12,5 cm - 11.800 o/min - 800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026467 kr12 kr (3%)
24. maj 2026479 kr12 kr (3%)
16. maj 2026467 kr53 kr (10%)
16. mar. 2026520 kr59 kr (13%)
9. mar. 2026461 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret