Gå til hovedindhold

Abena Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | |

AbenaRengøringsmidlerEAN: 4023103176324
Pris fra 116,19 krtil 221,54 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 105,35 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.19 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | |
116,19 kr
Til butik
Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | | billede

Produktinformation

Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk PVA Micro er en innovativ allroundklud fremstillet af mikrofiber imprægneret med PVA. Kluden er ideel til rengøring af alle typer hårde overflader, såsom kontormøbler, glas, rustfrit st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Klude
EAN: 4023103176324
Varenr.: 47553452015953
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Vileda PVA mikrof. klud rød
221,54 kr
Til butik
Vileda PVA mikrof. klud rød billede

Produktinformation

PVAmicro er en innovativ allround klud fremstillet af mikrofiber imprægneret med PVA. Kluden er ideel til rengøring af alle typer hårde overflader, såsom kontormøbler, glas, rustfrit stål mv. PVA imprægnering gør, kluden meget lettere at skylle og vride.

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Rengøringsklude
EAN: 4023103176324
Varenr.: 179.1950114

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten116,19 kr116,19 krKøb
2RedOffice Konpap221,54 kr221,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | |

PriceData har fulgt prisen på Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | | i 183 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 116,19 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Rød | Klude | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026116,19 kr10,19 kr (10%)
19. maj 2026106 kr10,19 kr (9%)
14. maj 2026116,19 kr10,19 kr (10%)
27. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026106 kr9 kr (9%)
23. mar. 202697 kr10 kr (9%)
10. mar. 2026107 kr6 kr (5%)
7. mar. 2026113 kr3,19 kr (3%)
13. feb. 2026116,19 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret