Gå til hovedindhold

Abena Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | |

AbenaRengøringsmidlerEAN: 4023103176317
Pris fra 116,19 krtil 217,08 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 100,89 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.19 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | |
116,19 kr
Til butik
Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | | billede

Produktinformation

Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk PVA Micro er en innovativ allroundklud fremstillet af mikrofiber imprægneret med PVA. Kluden er ideel til rengøring af alle typer hårde overflader, såsom kontormøbler, glas, rustfrit st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Klude
EAN: 4023103176317
Varenr.: 47553451983185
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Vileda PVA mikrof. klud blå
217,08 kr
Til butik
Vileda PVA mikrof. klud blå billede

Produktinformation

PVAmicro er en innovativ allround klud fremstillet af mikrofiber imprægneret med PVA. Kluden er ideel til rengøring af alle typer hårde overflader, såsom kontormøbler, glas, rustfrit stål mv. PVA imprægnering gør, kluden meget lettere at skylle og vride.

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Rengøringsklude
EAN: 4023103176317
Varenr.: 179.1950113

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten116,19 kr116,19 krKøb
2RedOffice Konpap217,08 kr217,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | |

PriceData har fulgt prisen på Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | | i 183 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 177,05 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 116,19 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Vileda Pro PVAmicro, 38x35cm, grøn, blå, rød el gul, mikrofiber 5 stk - Blå | Klude | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026116,19 kr2,19 kr (2%)
11. maj 2026114 kr2,19 kr (2%)
9. maj 2026116,19 kr10,19 kr (10%)
8. maj 2026106 kr10,19 kr (9%)
7. maj 2026116,19 kr10,19 kr (10%)
28. apr. 2026106 kr9 kr (8%)
27. apr. 2026115 kr8 kr (7%)
17. apr. 2026107 kr9,19 kr (8%)
15. apr. 2026116,19 kr9,19 kr (9%)
10. apr. 2026107 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret