Gå til hovedindhold

Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år.

EducaBrætspilEAN: 8412668150188
Pris fra 202 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 97,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vildkatten Master 500 (Nordic)
202 kr
Til butik
Vildkatten Master 500 (Nordic) billede

Produktinformation

Vildkatten, er det sjove og populære iagtagelsesspil for hele familien. Vildkatten Master, er en udvidet udgave af det populære spil og spillebrættet kan sammen sættes på flere måder. Med hele 500 billeder sætter Master-udgaven din overskuelses evne på prøve - såvel børn som voksne. Hvem finder hurtigst billedet på spillepladen og bliver Mesteren når pointene tælles op?

Produktspecifikationer

Mærke: Vildkatten
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: 015018
EAN: 8412668150188
Varenr.: 2880849
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vildkatten Master 500
279 kr
Til butik
Vildkatten Master 500 billede

Produktinformation

Vildkatten - den store udgave! Vildkatten Master 500 er en nyere udgave af det populære spil, Vildkatten. Et spil som er populært blandt både voksne og børn. Og det er faktisk ikke til at sige om børn eller voksne mestrer spillet bedst. Mange børn er fant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maki
EAN: 8412668150188
Varenr.: 54260247036252
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vildkatten Master - årets Børnespil 2012
279,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Educa Brætspil - Vildkatten Master
289,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Educa Vildkatten Master 500 (015018)
292 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK202 kr241 krKøb
2Nordisk Spil279 kr279 krKøb
3Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
4Kids-world.dk289,95 kr289,95 krKøb
5Teknikproffset DK292 kr351 krKøb
6Legebyen DK299,95 kr338,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år.

PriceData har fulgt prisen på Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 202 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Vildkatten Master - 500+ billeder - Educa - Fra 6 år. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026202 kr1 kr (0%)
28. maj 2026203 kr10 kr (5%)
23. maj 2026213 kr9 kr (4%)
14. maj 2026222 kr2 kr (1%)
6. apr. 2026220 kr5 kr (2%)
4. apr. 2026215 kr5 kr (2%)
23. jan. 2026220 kr3 kr (1%)
3. dec. 2025217 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret