Gå til hovedindhold

Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540)

EducaBrætspilEAN: 8412668195400
Pris fra 295 krtil 469,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 174,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vildkatten Super Champion 1000
295 kr
Til butik
Vildkatten Super Champion 1000 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vildkatten
Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: 78-19540
EAN: 8412668195400
Varenr.: 10230982
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vildkatten Super Champion 1000
295 kr
Til butik
Vildkatten Super Champion 1000 billede

Produktinformation

Med 1000 billeder - Diameter 90 cm. Vær den første til at få 15 billedkort ved at finde motiverne på brættet og vind spillet. Efter tur kaster en spiller terningerne og udfører en handling afhængigt af resultatet. Endnu mere udfordrende og sjovt! Vildkatten Super Champion 1000 har mere end 1000 billeder og et ombyggeligt spillebræt.

Produktspecifikationer

Mærke: Vildkatten
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: 78-19540
EAN: 8412668195400
Varenr.: 3192688
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540)
407 kr
Til butik
Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540) billede

Produktinformation

Vær den første til at få 15 billedkort ved at finde motiverne på spillepladen og vind spillet. Efter tur kaster en spiller terningerne og udfører en handling afhængigt af resultatet. Endnu mere udfordrende og sjovt! Wildcat Super Champion 1000 har mere end 1000 billeder og en spilleplade, der kan bygges om. Fra 11 år og opefter. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Educa
Kategori: Puslespil
EAN: 8412668195400
Varenr.: D20634
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vildkatten Super Champion 1000
409,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vildkatten Super Champion familiespil
449,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Educa Brætspil - Vildkatten Super Champion
469,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK295 kr334 krKøb
2Proshop DK295 kr334 krKøb
3Teknikproffset DK407 kr466 krKøb
4Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb
5Legebyen DK449,95 kr488,95 krKøb
6Kids-world.dk469,95 kr469,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540)

PriceData har fulgt prisen på Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Educa Vildkatten Super Champion 1000 (Nordic) (78-19540) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026295 kr5 kr (2%)
19. maj 2026300 kr1 kr (0%)
14. maj 2026299 kr1 kr (0%)
13. maj 2026298 kr1 kr (0%)
12. maj 2026299 kr6 kr (2%)
10. maj 2026293 kr7 kr (2%)
6. maj 2026300 kr1 kr (0%)
3. maj 2026299 kr1 kr (0%)
2. maj 2026298 kr1 kr (0%)
1. maj 2026299 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret