Gå til hovedindhold

Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste

VikanKosteEAN: 5705020025204
Pris fra 68,99 krtil 125 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 56,01 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.99 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gadekost m/gevind 2520, 540 mm, stiv, træ
-36%68,99 kr
Før 108,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gadekost m/gevind 2520, 540 mm, stiv, træ billede

Produktinformation

Gadekost i træ med stive PVC-børster, som resulterer i stor slidstyrke. Fjerner effektivt snavs og sne. Med socket, som passer til alle Vikans skafter med gevind. Fås i flere varianter. Gadekoste

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
EAN: 5705020025204
Varenr.: 564251
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Gadekost 515mm m. gevind til skaft
86 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste
-20%86,9 kr
Før 108,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste billede

Produktinformation

Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår er den ideelle løsning til effektiv rengøring af udendørsarealer. Med sit robuste PVC/Træ design er denne gadekost både holdbar og slidstærk, hvilket gør den perfekt til daglig brug. Den juster...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020025204
Varenr.: 47429046305105
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gadekost 530Mm Medium Med Gevind F/Skaft
90,89 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gadekost, 530 mm, medium, med gevind til skaft
91 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan gadekost med gevind til skaft 540mm stiv træ
91 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gadekost 530mm medium med gevind f/skaft
93,75 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan Gadekost 515mm m. gevind til skaft
109 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Vikan gadekost med gevind, 100x540 mm, rød
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk68,99 kr68,99 krKøb
2CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb
3Sikkerhedsgiganten86,9 kr86,9 krKøb
4Billigelogvvs.dk90,89 kr90,89 krKøb
5WATTOO.DK91 kr91 krKøb
6Elvvs.dk91 kr91 krKøb
7MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
8Dækbutikken - Dæk og Fælge109 kr109 krKøb
9HUMA.dk125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste

PriceData har fulgt prisen på Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste i 180 dage. Laveste pris i perioden er 68,07 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 68,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 53 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202668,99 kr13,01 kr (16%)
30. maj 202682 kr13,01 kr (19%)
23. maj 202668,99 kr16,46 kr (19%)
22. maj 202685,45 kr16,46 kr (24%)
15. maj 202668,99 kr14,01 kr (17%)
14. maj 202683 kr14,01 kr (20%)
2. maj 202668,99 kr14,01 kr (17%)
1. maj 202683 kr14,01 kr (20%)
18. apr. 202668,99 kr16,46 kr (19%)
17. apr. 202685,45 kr16,46 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret