Gå til hovedindhold

Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste

VikanKosteEAN: 5705020025174
Pris fra 61,6 krtil 113,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 52,15 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.6 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gadekost m/gevind 2517, 400 mm, stiv, træ
-36%61,6 kr
Før 97 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gadekost m/gevind 2517, 400 mm, stiv, træ billede

Produktinformation

Gadekost i træ med stive PVC-børster, som resulterer i stor slidstyrke. Fjerner effektivt snavs og sne. Med socket, som passer til alle Vikans skafter med gevind. Fås i flere varianter. Gadekoste

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
EAN: 5705020025174
Varenr.: 564250
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Gadekost 385mm m. gevind til skaft
68 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste
-20%77,6 kr
Før 97 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste billede

Produktinformation

Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår er den ideelle løsning til effektiv rengøring af udendørsarealer. Med sit robuste PVC/Træ design er denne gadekost både holdbar og slidstærk, hvilket gør den perfekt til daglig brug. Den juster...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020025174
Varenr.: 47429046272337
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan gadekost med gevind til skaft 400mm stiv træ
81 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gadekost 380Mm Medium Med Gevind F/Skaft
81,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gadekost 380mm medium med gevind f/skaft
83,75 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan Gadekost 385mm m. gevind til skaft
99 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gadekost, nylon 6 x 17 rækker uden skaft.
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk61,6 kr61,6 krKøb
2CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
3Sikkerhedsgiganten77,6 kr77,6 krKøb
4Elvvs.dk81 kr81 krKøb
5Billigelogvvs.dk81,13 kr81,13 krKøb
6MaintainIt83,75 kr83,75 krKøb
7Dækbutikken - Dæk og Fælge99 kr99 krKøb
8vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste

PriceData har fulgt prisen på Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste i 180 dage. Laveste pris i perioden er 60,78 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 61,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Vikan Gadekost med gevind PVC/Træ 38 - 53 cm, stive børstehår - 38 cm | Børster og koste | Børster og koste | Gadekoste de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202661,6 kr14,68 kr (19%)
30. maj 202676,28 kr14,68 kr (24%)
23. maj 202661,6 kr4,4 kr (7%)
22. maj 202666 kr4,4 kr (7%)
15. maj 202661,6 kr14,68 kr (19%)
14. maj 202676,28 kr14,68 kr (24%)
2. maj 202661,6 kr14,68 kr (19%)
1. maj 202676,28 kr14,68 kr (24%)
18. apr. 202661,6 kr14,68 kr (19%)
17. apr. 202676,28 kr14,68 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret