Gå til hovedindhold

Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve

VikanKosteEAN: 5705020319204
Pris fra 128 krtil 214 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120,87 kr 23. maj

Sammenlign priser på Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan almindelig kost uden skaft 60cm
128 kr
Til butik
Vikan almindelig kost uden skaft 60cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
Farve: 2
Artikel nr.: 5705020319204
EAN: 5705020319204
Varenr.: 4172021
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve
-20%150,2 kr
Før 187,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve billede

Produktinformation

Tag din rengøring til næste niveau med Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår. Denne alsidige fejekost er det perfekte redskab til effektiv rengøring i en lang række miljøer. Med dens justerbare størrelse fra 32 til 62 cm kan den nemt tilpasses til fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rekvisitter
EAN: 5705020319204
Varenr.: 47429136744785
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Fejekost Vikan Pp/pvc/træ 62 cm Medium
167,19 kr
Til butik
Fejekost Vikan Pp/pvc/træ 62 cm Medium billede

Produktinformation

Fejekost med meget stor børstemængde og socket. Kraftig kost til professionel fejning af større flader. Medium hårblanding til fejning af glatte cement- og klinkegulve på lager og værksteder. Passer til alle Vikan skafter med gevind.

Produktspecifikationer

Kategori: Mopper og tilbehør
Størrelse: 1560 x 880 mm
EAN: 5705020319204
Varenr.: 106455
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 60 cm - medium
187,5 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Vikan, Fejekost med socket 600 mm, medium
193,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost med gevind 620mm medium træ
214 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
2Sikkerhedsgiganten150,2 kr150,2 krKøb
3Hertels Boresko167,19 kr167,19 krKøb
4Specialbutikken187,5 kr187,5 krKøb
5HUMA.dk193,75 kr193,75 krKøb
6Elvvs.dk214 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve

PriceData har fulgt prisen på Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve i 180 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 167,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vikan Fejekost 32 - 62 cm medium børstehår - Træ / 62 cm | Rekvisitter | FSC Off-products C-100384 | Glatte cementgulve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026128 kr7,13 kr (6%)
23. maj 2026120,87 kr7,13 kr (6%)
22. maj 2026128 kr7,13 kr (6%)
15. maj 2026120,87 kr7,13 kr (6%)
14. maj 2026128 kr7,13 kr (6%)
2. maj 2026120,87 kr7,13 kr (6%)
1. maj 2026128 kr7,13 kr (6%)
18. apr. 2026120,87 kr42,13 kr (26%)
17. apr. 2026163 kr42,13 kr (35%)
27. mar. 2026120,87 kr42,13 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret