Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter

VikanKosteEAN: 5705020319709
Pris fra 138 krtil 179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost med gevind 620mm Stiv Træ
138 kr
Til butik
Vikan Fejekost med gevind 620mm Stiv Træ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
Farve: 2
Artikel nr.: 3197-S
EAN: 5705020319709
Varenr.: 5101475
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter
-20%141,4 kr
Før 176,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter billede

Produktinformation

Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehårDenne højkvalitets fejekost fra Vikan er et uundværligt redskab til effektiv rengøring i både hjemmet, på arbejdspladsen og andre steder, hvor hygiejne og renlighed er vigtig. Fejekosten er desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020319709
Varenr.: 47429042241873
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan træ fejekost med fiberhår - 620mm
145 kr
Til butik
Vikan træ fejekost med fiberhår - 620mm billede

Produktinformation

Vikan træ fejekost med stor børstemængde og ekstra stive børster Kraftig fejekost til glatte overflader Denne fejekost kommer med beslag på toppen til montering af kosteskaft. I beslaget er der både gevind, men også forborede huller til skruermontering, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Haveredskaber
Størrelse: 51x600 mm
EAN: 5705020319709
Varenr.: 881660330
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FEJEKOST M/GEVIND, STIV, 620 MM. FSC TRÆ
145,3 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Værkstedskost (løst hoved) 60cm.
169 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan værkstedskost 62 cm - stiv
176,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost med gevind 620mm stiv træ
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
2Sikkerhedsgiganten141,4 kr141,4 krKøb
3LavprisVærktøj145 kr145 krKøb
4EL-GROSSISTEN145,3 kr145,3 krKøb
5Greenline169 kr169 krKøb
6Specialbutikken176,25 kr176,25 krKøb
7Elvvs.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter i 155 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 145,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Fejekost, Vikan, PP/træ, 42 - 62 cm, bløde el stive børstehår - 62 cm / stive børstehår | Børster og koste | FSC Off-products C-100384 | Husholdningsrengøringsrekvisitter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026138 kr3,4 kr (2%)
16. maj 2026141,4 kr3,4 kr (2%)
15. maj 2026138 kr3,4 kr (2%)
14. maj 2026141,4 kr3,4 kr (2%)
13. maj 2026138 kr3,4 kr (2%)
12. maj 2026141,4 kr3,6 kr (2%)
11. maj 2026145 kr3,6 kr (3%)
6. maj 2026141,4 kr3,4 kr (2%)
30. apr. 2026138 kr8 kr (6%)
25. apr. 2026130 kr15,3 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret