Gå til hovedindhold

VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe

ViegaSanitetEAN: 4015211321796
Pris fra 797 krtil 974 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 791 kr 30. apr.

Sammenlign priser på VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 797 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe
797 kr
Til butik
VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 321796
EAN: 4015211321796
Varenr.: 5113046
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 90° muffe/muffe 2 1/2" rødgods
864 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RØDGODS VINKEL MF/MF 90GR 2 1/2
896,09 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/mf 90gr 2 1/2
965 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vinkel 2.1/2 Rødg. 90gr Mf/mf
974 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK797 kr836 krKøb
2Proshop DK864 kr903 krKøb
3EL-GROSSISTEN896,09 kr896,09 krKøb
4MaintainIt965 kr965 krKøb
5Elvvs.dk974 kr974 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe i 153 dage. Laveste pris i perioden er 787 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 818 kr.

Den nuværende pris på 797 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for VIEGA Vinkel 2 1/2 rødgods 90 grader muffe/muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026797 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026791 kr40,79 kr (5%)
29. apr. 2026831,79 kr21,79 kr (3%)
28. apr. 2026810 kr21,79 kr (3%)
25. apr. 2026831,79 kr21,79 kr (3%)
23. apr. 2026810 kr21,79 kr (3%)
22. apr. 2026831,79 kr21,79 kr (3%)
20. apr. 2026810 kr21,79 kr (3%)
19. apr. 2026831,79 kr40,79 kr (5%)
10. apr. 2026791 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret