Gå til hovedindhold

Viega 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211264024
Pris fra 27 krtil 42 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze
27 kr
Til butik
1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze billede

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rdgods
EAN: 4015211264024
Varenr.: 048092304
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2"
27 kr
Til butik
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2" billede

Produktinformation

Rødgods fittings er velegnet som et alternativ til messing fittings i installationer med rustfrie rør hvor drikkevandet er aggressivt. Rødgods fittings er godkendt til brugsvand, og rødgodslegeringen er utroligt korrosionsbestandigt, så du slipper for afz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4015211264024
Varenr.: 048092304
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Vinkel Mf/Np 90Gr 1/2
28,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2"
29 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/np 90gr 1/2
30 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze
32,04 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 1/2 rødgods 90 grader muffe/nippel
32,78 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 90° muffe/nippel 1/2" rødgods
33 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2"
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK27 kr27 krKøb
2LavprisVVS27 kr27 krKøb
3Billigelogvvs.dk28,73 kr28,73 krKøb
4BilligVVS DK29 kr29 krKøb
5MaintainIt30 kr30 krKøb
6EL-GROSSISTEN32,04 kr32,04 krKøb
7CS MEGASTORE DK32,78 kr71,78 krKøb
8Proshop DK33 kr72 krKøb
9CompletVVS42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze

PriceData har fulgt prisen på 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze i 146 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for 1/2" vinkel 90, muffe/nippel, rdgods, silicium bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 202627 kr1 kr (4%)
7. jan. 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret