Gå til hovedindhold

Viega lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe

ViegaSanitetEAN: 4015211105693
Pris fra 22 krtil 45 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 25. maj

Sammenlign priser på lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe
22 kr
Til butik
lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe billede

Produktinformation

Overgangsvinkel 90 ° - rødgods - loddetilslutning, Rp-gevind d: 12, Rp: 12

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4015211105693
Varenr.: 36413
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Overgangsvinkel 90° muffe/muffe 12 mm x 1/2" rødgods
32 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
12 mm x 1/2 Lodde vinkel muffe/muffe
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk22 kr22 krKøb
2Proshop DK32 kr71 krKøb
3CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe

PriceData har fulgt prisen på lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe i 174 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for lodde vinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202622 kr1 kr (5%)
25. maj 202621 kr10 kr (32%)
24. maj 202631 kr10 kr (48%)
6. maj 202621 kr10 kr (32%)
5. maj 202631 kr10 kr (48%)
24. apr. 202621 kr10 kr (32%)
23. apr. 202631 kr10 kr (48%)
24. mar. 202621 kr10 kr (32%)
23. mar. 202631 kr10 kr (48%)
20. mar. 202621 kr10 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret