Gå til hovedindhold

Viega lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe

ViegaSanitetEAN: 4015211109011
Pris fra 25 krtil 96 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 25. maj

Sammenlign priser på lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe
25 kr
Til butik
lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe billede

Produktinformation

Overgangsvinkel 90 ° - rødgods - loddetilslutning, Rp-gevind d: 18, Rp: 34

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4015211109011
Varenr.: 36416
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega overgangsvinkel 90° muffe/muffe 18 mm x 3/4" rødgods
35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
18 mm x 3/4 Lodde vinkel muffe/muffe
96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk25 kr25 krKøb
2Proshop DK35 kr74 krKøb
3CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe

PriceData har fulgt prisen på lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe i 174 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for lodde vinkel 3/4´´ - 18 mm 90 º. Med en rørgevindmuffe og en loddemuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202625 kr1 kr (4%)
25. maj 202624 kr10 kr (29%)
24. maj 202634 kr10 kr (42%)
6. maj 202624 kr10 kr (29%)
5. maj 202634 kr10 kr (42%)
24. apr. 202624 kr10 kr (29%)
23. apr. 202634 kr10 kr (42%)
24. mar. 202624 kr2 kr (8%)
23. mar. 202626 kr2 kr (8%)
20. mar. 202624 kr2 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret