Gå til hovedindhold

Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods

ViegaSanitetEAN: 4015211647469
Pris fra 180 krtil 226,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 46,25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods
180 kr
Til butik
Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647469
EAN: 4015211647469
Varenr.: 3344066
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods
187 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
32 x 25 x 32 mm Tee med SC Raxofix
207,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 32x25x32
226,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK180 kr219 krKøb
2Proshop DK187 kr226 krKøb
3EL-GROSSISTEN207,13 kr207,13 krKøb
4MaintainIt226,25 kr226,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods

PriceData har fulgt prisen på Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods i 151 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Viega Raxofix T-stykke 32 x 25 x 32 mm rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026180 kr4 kr (2%)
13. apr. 2026184 kr4 kr (2%)
27. mar. 2026180 kr13 kr (7%)
7. mar. 2026193 kr2 kr (1%)
2. mar. 2026191 kr9 kr (5%)
7. feb. 2026182 kr9 kr (5%)
6. feb. 2026191 kr9 kr (5%)
3. feb. 2026182 kr1 kr (1%)
29. jan. 2026183 kr1 kr (1%)
25. jan. 2026184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret